Zdjęcia z Julką

IMG_6177

Na początku chciałem Was powitać na moim blogu! Muszę przyznać, że samemu nie zaglądam tutaj często ale w najbliższym czasie postaram się to poprawić.Nie obiecuję jednak, że wpisy będą bardzo często, moim celem nie jest wrzucanie samych zdjęć tylko przekazanie Wam ciekawych historii, informacji czy rad dotyczących robienia zdjęć. To jest dla mnie większym priorytetem niż częste wrzucanie postów, praktycznie z samymi zdjęciami. Jeśli chcecie oglądać więcej zdjęć zapraszam na mojego facebooka 😛

Dzisiaj mam dla Was zdjęcia z sesji z Julką. Każdy z fotografów zna kilka osób, z którymi sesje to sama przyjemność. Tak samo jest z bohaterką dzisiejszego wpisu 😀
Dodam, że nie używałem żadnych modyfikatorów światła, naturalne światło było bardzo dobre a pogoda była wręcz idealna na zdjęcia.

Co do spraw technicznych zdjęcia obrabiam w programach pakietu Adobe, Lightroom służy do wywołania fotografii oraz poprawienia kolorystyki, zmodyfikowania kontrastu itd, natomiast Photoshopa służy do usuwania niechcianych elementów ze zdjęć.

Zapraszam na sesje! Skontaktować się ze mną możecie poprzez formularz kontaktowy (na dole strony głównej) lub Facebook. Pozdrawiam!

IMG_6196

IMG_6023

IMG_6036

IMG_6041

IMG_6073

IMG_6102

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *